top of page

Hakkımızda


Merhabalar,
  Yayıncılık hayatına hızlı ve emin adımlarla giriş yapan Radikal Yayınları, MEB ve ÖSYM müfredatına uyumlu olarak sınav sistemine göre hazırlanmış yayınlarıyla bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını yeni eğitim sezonunda da karşılamak için hazırlıklarına devam ediyor.

Sizler için hazırladığımız bu eserler, sınavlara hazırlık ve okula yardımcı kaynak ihtiyacınızı başka bir yayına ihtiyaç duymadan giderecek içeriğe sahiptir. Deneyimli yazar kadromuzca hazırlanan yayınlarımız, gerek sınıf içerisinde öğretmen eşliğinde gerekse bireysel olarak kullanabileceğiniz nitelikte ürünlerden oluşmaktadır. Yayınlarımızda yeni nesil sorular ağırlıkta olmakla birlikte ürünün niteliğine göre içeriğinde konuyu kavratıcı sorular, öğrenilenleri ölçen sorular, MEB ve ÖSYM tarzı sorular ve hem içerik hem görsel açıdan tamamen özgün soruların dengeli şekilde yer almasına özen gösterdik.

 

Sevgili Öğrenciler,
  Hem Milli Eğitim Bakanlığı’nın hem de ÖSYM’nin yapacağı sınavlara hazırlıkta başucu kaynağınız olma iddiasıyla hazırladığımız yayınlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilir ve herkese tavsiye edebilirsiniz. Radikal Yayınları’nca hazırlanan, sizi hedeflerinizin ötesine geçirip geleceğinizi şekillendirecek ürünler hemen elinizin altında…
Yeni Nesil Sorular, Yeni Nesil Denemeler...

bottom of page